Rok 2023, rok Vodního Zajíce

23denní e-mailová série Prakticky krok za krokem, sebezpoznávání a tvůrcovství.  

Podpořte fungování v dalších letech letošní prací na sobě i v prostoru. 

Zkoumejte, laďte, tvořte. 

Co se u toho může dít? 

,,Dvě odpoledne jsem dávala do pytlů všechny věci, které tady u nás zůstaly od Terezky (poznámka - dospělá dcera). Domluvily jsme se spolu, že jí to vše dovezu a přebere si to sama. Je už na své cestě, co ukončila gympl, ale tohle bylo potřeba dotáhnout. Potřeba pro obě. Jsme dvě ženy, které se milují, ale každá si už jde svou cestou. A to je krásné. Tečou mně slzy..."

,,Opravdu intenzivní. Vyplouvají různé strachy a vzápětí se to promění v odvahu udělat další krok. A vděčnost, že jsem si to dovolila." 

,,..moc ti děkuji za těch 23dní, byly to kvantové skoky.
Uklizený být, vnitřní úklid. Vnitřní harmonie a vnímání svého prostoru a vymezení svého prostoru. Otevření se komunikaci v důvěře." 

,,Série mi přinesla spoustu nových informací i zážitků. Nejvíc mě zaujala meditace, i když byla "online" :-) . Taky jsem zjistila, kolik toho o spoustě věcí nevím, nebo jen povrchně (feng shui). Rezonuje mi v mysli spousta věcí..."

,,Díky za nakopnutí, uteklo to strašně rychle. I tak jsem stíhala denně číst, ale až teď se dostávám k jádru pudla a zítra druhé kolo vyklízení a uklízení.

,,Děkuji za další umožnění pátrání po uvědomění si další hluboké blokády. ...chci říct, že se mi děly u/zklidňující vhledy a celá Tvá série takto na mne také působila." 


Tématicky je tato e-mailová série inspirovaná čínskou astrologií, věnujeme se  energii letící hvězdy 2023     (a úpravu v prostoru v souladu s ní), avšak součástí je i meditace (26 minut v mp3 do sluchátek) a inspirace z jiných oblastí/oborů... a to proto, že moje pole, vnímání, zkušenost a cesta je taková... propojuje z nadhledu a zároveň může najít mnoho objevného, výživného a cenného v obyčejnosti známého. 


Každý den dostanete do zadané e-mailové schránky mail, většinou bude mít podobu s  inspirací na dané téma  - s textem na podkladovém obrázku, které téma vyjadřuje - tím možná usnadní zapamatovatelnost záměru a jeho realizaci, chvilinku se zastavíte při jeho čtení a tak se ukáže více věcí, než když text přelítneme jak tryskáč. 

Pokud byste se mě (v průběhu) potřebovali na něco zeptat, napište mi na e-mail, odpovím. Je-li vám příjemné se mnou sdílet, co během (během série    a s ní) zažíváte, budu velmi ráda, pište též. Pokud by vaše téma vyžadovalo další či delší konzultaci/terapii/rozbor, není to součástí této série, avšak mohlo by se ladit mimo ni tak, jak by to pro vás bylo nejvíce užitečné (tzn. domluvíme se jak). 

Série původně proběhla v uzavřené skupince (viz uvedené zpětné vazby), ale vzhledem k tomu, že je celý rok aktuální, můžete se k ní přihlásit  i teď přes formulář níže, poté Vám osobně odpovím (do dvou dnů). Cena je 963 Kč. 

Mám radost, že se účastníkům podařilo dojít jasných uvědomění a změn .. co se chtějí realizovat přímo v okolním prostoru/ve hmotě. Možná tohle je právě to, co se děje vnitřní prací na sobě... více otevřenosti a (sebe)lásky ... v našem myšlení, přístupu a činech


Přeju i vám jen to, co podpoří vaši cestu,

Jana Aadhiradasi 

Objednejte si tuto sérii: 

Osobně odpovím na Váš e-mail - potvrdím objednávku a pošlu podrobnosti. 
Máte-li dotaz, můžete ho též napsat i do formuláře: 

Vaše údaje budou použity jen k zajištění všeho potřebného u této události.