Citlivá k tělu, podepřená svým hlasem, otevřená radosti 

Jičín, 

Duhová medicína, B. Němcové 133

Laďka Dlouhá (muzikoterapeutka)                                                                                                               a Jana Aadhiradasi (intuitivní autorka kurzů a terapií) 

Tělo je naším domovem, hlas je naše ozvučená duše.
Pro hlubší procítění vašeho života a pro radostné prožívání každého dne.

Středa 11.8. - sobota 14.8. 2021

Středa
13:00 - 21:00 - součástí bude společná večeře (piknik věcí, které nabídneme společnému kruhu) a večerní muzikoterapeutická relaxace

Čtvrtek a pátek
9:30 - 12:30 rozvíjení vnímavosti potenciálu těla
15:00 - 18:00 propojení ranní zkušenosti s hlasem
20:00 - 21:30 večerní program pro zájemce ( meditace, bubnovací kruh)

Sobota
9:30 - 13:00 doladění a rozloučení

Časy se mohou měnit dle našich potřeb. Program bude za příznivého počasí probíhat i ve venkovních prostorech.

Cena 4 500 Kč 

 

Vytvoříme prostor pro vaši vlastní zkušenost s moudrostí těla, uvolnění přetížení nervového systému a uvolnění limitů, které se o nás kdy snažily...otevření nových prostorů kreativity.

Naše vnitřní prostředí je přirozeně tekuté, jenže každé trauma (v širokém slova smyslu, stres...) nás odpojuje od vědomí těla (přestáváme cítit - bolest, ale i radost) a vnitřní prostředí gelovatí, tuhne. Praxí s tekutinovým tělem (víc než cvičení je to prožívání a otevřená pozornost, přítomnost v těle) se znovu stáváme tekutými, aby se uzdravení mohlo dít v hlubokých vrstvách nás samotných, na úrovni těla (buněčný metabolismus apod.) i emocí, duše. Je to forma autoterapie, která nás navrací k sobě samým laskavě a hluboce.

Vše podpoříme svým hlasem. Setkání s vlastním hlasem, setkání sami se sebou. Hlas je jedním z mocných terapeutických nástrojů, které člověk dostal darem, je vlastní každému z nás. Společně rozezníme naše tělo zvuky, budeme si hrát a sprchovat se vlastními hlasy. Zvučení přináší hlubokou relaxaci a někdy až meditativní stav mysli. Není třeba žádné pěvecké zkušenosti. 

Těšíme se na vás, Laďka a Jana 

Pro přihlášení použijte tento formulář: https://www.duhovamedicina.cz/prihlasovaci-formular/