Návrat vnitřní autority 

  Nežijte odděleně od toho, na čem vám záleží. 

Prohlubujte spojení s dary každodennosti

a tím vytvářejte vědomí prostoru pro cestu ♥.

6. 6. - 3. 7. + 10 dní navíc

živý kurz, který sice probíhá přes e-mail, ale je velmi individuální s dlouhodobou písemnou zpětnou vazbou                                                                                                                                                                                 nejen pro introverty

Chcete vědět,

jak si přestat házet klacky pod nohy a místo toho si dát podporu?

jak se zbavit závislosti na nadužívání myšlení a otevřít se tak poznáním,    na které je mysl krátká?

jak v reálném světě žít v souladu se svými hodnotami a tím se prakticky realizovat v tom, co vám dává smysl?

Už nechcete potápět své sny ani sami sebe?
Risknete zamilovat se do vašeho života až po uši?
 

Podpořte citem odvahu žít pravdivě


VAŠE VNITŘNÍ AUTORITA a INTEGRITA VÁM POMOHOU

Jsem si jistá, že odpovědi, sílu a to nejlepší vedení máte sami v sobě. Tak ráda vytvářím prostor pro to, abyste se mohli znovu jemným, ale plným způsobem vnímat, cítit všechno, co je vaší součástí. Neexistuje universální rada, co a jak dělat. Na druhou stranu některé věci mohou podpořit každého. Díky předchozím dvěma běhům Návratu vnitřní autority vím, že tento projekt mnohé z vás mocně osvěží a odhalí prostor, který jste, v sobě i kolem sebe, možná přehlíželi.   

Pod proudem inspirace jsem vytvořila podpůrný návod, který můžete jednoduše aplikovat  v každodenním životě, pokud třeba máte podobné pocity: 

Zpětné vazby z minulých kurzů: 

,,Moje očekávání, že se během kurzu podívám na některé z mých nejhlubších blokád, se vyplnilo opravdu mnohem víc, než jsem si dokázala představit, zkrátka furt jelo nějaké zvědomování (už) nefunkčních, tj. omezujících vzorců atd. a zároveň s tím, že začalo jejich zpracovávání, se zase zvýšilo mé sebevědomí.

Léta mě trápilo, že např. na kurzech nebo u rodičů se nedokážu zapojit v souladu s vnitřním cítěním, že se straním, stydím atd., zkrátka nevyužívám svůj potenciál a zaznamenala jsem už během kurzu NVA v obou případech změnu k mnohem svobodnějšímu, autentičtějšímu projevování, ve kterém jsem se cítila dobře, jak, co se týkalo mých pocitů, tak zpětných vazeb na mé jednání.

Největší přínos? Beze strachu a předpokladů (např. selhání) jsem vstupovala do nových, neznámých situací s tím, že jsem se jimi nechala vést, tj. následovala jsem svou intuici, kdy hlava předala vládu srdci, a když tohle (u)dělám, nemám se opravdu čeho bát.

Na celém žití s NVA bylo nejskvělejší, že jsem dělala věci, které normálně dělám, tj. žila každodenní život, ale včlenila do něj vědomější prožívání a O TO přece JDE. TO JE ONO. :-) To vlastně děláš při (všech) aktivitách, kterými se zabýváš - všednost, každodennost po/převyšuješ na něco výjimečného, abychom v ní viděli krásu, zázraky.

Děkuji za Tvou podporu při objevování krásy ve všem. .... a zase mi přichází na mysl/srdce můj oblíbený Bohumil Hrabal. Zase se vracím ke svým kořenům a zároveň jdu vpřed. Díky. :-)"

A jak se vás dotýkají tato slova? Ta, která jsem zapsala k ,,popisu kurzu": 

co vám brání,

krásná paní

co vám brání,

vzácný pane?

vnímat, jak svět dokonale

plyne si


možná stojí za zeptání

kolik pravdy vaší je?

oprostit se bez reptání

z těch tvrzení ,,tak to je"


 rozhlédnout se láskou v sobě

procítit, že v každé době

být si tím, kdo jsem 

pomáhá nám všem


uzdravit se pozorností

cítit vesmír v morku kostí 

s důvěrou nést naději

na Zemi žít jasněji

vaši krásu, paní

vaši vzácnost, pane 

Podpořte se

živým e-mailovým kurzem citu pro život 

Návrat vnitřní autority


28 dní = 21 dní transformace + 7 dní integrace 

Každý den ve své mailové schránce otevřete jeden inspirativní e-mail (text + někdy i video) s námětem pro rozvoj všímavosti k sobě a k životu. E-mail na pár minut. Ale dost možná prostoupí celý váš den.  Závěrem se vše ještě více propojí a  ukotví ve vaší všední realitě tak, jak to pro vás bude nejpřínosnější.

Budeme se inspirovat 7 divy světa, kterými jsou:

vidět, slyšet, dotýkat se, ochutnat, cítit, smát se, milovat

Následovat vnitřní vedení neznamená být v rozporu s tím, co se děje kolem nás. 

Znamená to, že nečekáme schválení (sebe) zvenku. Zároveň si dáváme čas otevřeně vnímat impulsy kolem nás. Svobodně.

Znamená to, že začínáme (v těle!) cítit své vlastní pocity, impulsy v nás. Začínáme vnímat víc než jen vlastní hlavu. 

Znamená to, že cítíme sílu, která nás vede (vnitřně) růst. Nad rámec toho, co by nás napadlo. Proto nemyslím si, že je to otázka vůle. Spíš Vůle. S jedním jediným záměrem. ♥. 

Proces, který nechce nic než nás. Projevuje se různě.

Cítím, že je to o plném souladu s tou nej ♥ celistvostí nás nejen na úrovni osobní. 


Denně se můžete pustit do nějaké drobné praxe rozvoje vnímavosti a citlivosti sami k sobě, většinou to bude něco, na co nepotřebujete žádný speciální prostor nebo podmínky, úplně v pohodě vše začleníte do života, který žijete. Získáte tak postupy pomáhající uvědomit si skutečnosti, které bývá škoda přehlížet. Půjdete tak hluboko, jak budete právě chtít. Taky mi můžete na každý mail něco odepsat:-), váš prožitek, zkušenost, objev, sdílení, otázku. Odepíšu vám ráda, podpořím vaši schopnost být sám sobě průvodcem/terapeutem.

Záměrem je zažívat, jak vaše vědomí a pozornost mohou (uzdravovat) hodně :-) Což bude mít vliv na kvalitu života a na vnímání vašich  možností a používání vašich schopností. 

Co ještě se  kurzem promění?  Prožijete podporu moudrosti, schopností a citlivosti vlastního těla pro ujasnění věcí, které v sobě řešíte nebo po kterých toužíte. Naučíte se podpořit důvěru v sama sebe a ve vaší citlivost. Najdete řeč života ve vlastní zranitelnosti a  inspiraci pro vaši vlastní tvorbu a konání všeho druhu každý den. 

Mám zkušenost, že tohle jsou témata, s kterými za mnou přicházíte nejčastěji. 

foto v dešti aneb dělejte, co v srdci cítíte a uvidíte, že to promění mnoho věcí ve vašem životě

Shrnutí

e- mailový kurz Návrat vnitřní autority

termín: 6. 6. - 3. 7.

každý den 1 e-mail, který inspiruje k prohloubení  kontaktu s vaší vnitřní autoritou

můžete mi mailem zasílat vaše sdílení/otázky, které s tématem souvisí, po celou dobu kurzu poskytuju písemnou zpětnou vazbu, plus ještě i 10 dní po skončení kurzu - do 13. 7. 2022 

za 4 585Kč, 

Navíc můžete využít:

- 2 společná (dobrovolná) setkání účastníků kurzu - online živě (zdarma)

- individuální cca 2hodinovou konzultaci na jakékoliv vaše téma (za zvýhodněnou cenu 1 444 Kč) od autorky kurzu, online nebo offline kdykoliv během kurzu 

Podrobnosti pošlu na e-mail po přihlášení do kurzu.


Těším se na vás! Těším se na změny, které se v nás odehrají. 

Jana Aadhiradasi, intuitivní autorka kurzů, meditací, konzultací, obrazů a textů 

Rezervujte si své místo

Do 3 dnů na e-mail osobně pošlu všechny podrobnosti k průběhu a podklady k platbě převodem. 

Vaše údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace a předání bližších informací k této události, a dále pro vystavení dokladu o platbě. K zásadě o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR