Osvoboďte sami sebe

 pro lidi, kteří sami v sobě objevují poklad-y


,, Já bych tě potřebovala doma, poslouchat tvůj hlas a nechat se tebou podpořit, když cokoliv řeším", řekla mi....říkáte mi často.

Dodáváte, že není nad osobní setkání, ale něco by to na doma chtělo.

Tak jsem zjišťovala, co by se dalo udělat, co si (vlastně) přejete a co se mně osobně osvědčilo.

Je to:

1. KRÁTKÁ KAŽDODENNÍ PRAXE

2. VNÍMÁNÍ TĚLA a SEBEPÉČE

3. POZORNOST K PRIORITÁM A HODNOTÁM a jejich REALIZACE 

PROČ SE TOMU/SOBĚ LIDÉ NEVĚNUJÍ?

NEMAJÍ ZKUŠENOST, ŽE I MALÁ CHVILKA DENNĚ DĚLÁ ROZDÍL

Tak jako kolikrát já.... stokrát, co stokrát, víckrát jsem si říkala, že něco chci...začala jsem, a nic, nic dál. Kolikrát člověk přestává věřit sám sobě, místo toho, aby přestal věřit tomu, že ten přístup, který zkoušel, je ten jediný.

MAJÍ POCIT, ŽE JE TO AŽ MOC NÁROČNÉ ČI VELKÁ VĚC

Zmítají se mezi rozumem a citem, uchopením a odevzdáním.. .od toho - vše je, jak má být a je to tak správně... po pokud opravdu nezaberu (a nevydám všechny své síly), nic se nestane. Mají pocit, že změna je složitá. Že to musí být něco velkého nebo to nemá cenu.

MYSLÍ SI, ŽE NENÍ CESTA VEN A NEPOUŽÍVAJÍ SÍLU, KTEROU V SOBĚ MAJÍ

Tělo jako zátěž, myšlení jako zátěž, co bych chtěl/a, to až někdy, teď musím... Mají pocit, že nejde vše sladit, že buď to nebo to. Buď materialismus nebo ulítlo. A že musí nejdřív toho tolik respektovat, než dojde řada na ně samotné. Na tvoření není čas, musí přeci splnit/vyhovět/pomoc...

Ještě nějaké argumenty vás napadají?

- Ale u nás v rodině ...

- To by se mi úplně změnil život a to nevím, jestli chci...

- Co když pak pro mě bude ještě náročnější žít v tomhle světě plném...

- Ale mně vždycky říkali, že...

- Je to nuda.

- Mně už nic nepomůže...

Pasti, pasti, pastičky.

Jak do nich chytit naši negativní zkušenost? místo nás?

Jak nevěřit jen tomu, co vám kdo řekl, nebo, co už jste zkoušeli a nefungovalo... a místo toho udělat vlastní/jinou zkušenost? 

Je to dnes už dobře přes šest let, kdy jsem si do každodennosti začala vnášet prvky pravidelnosti sebepéče. Takové drobnosti, skoro nic. Asi za dva roky jsem si uvědomila, jak moc se změnilo. Pak jsem si uvědomila, jak jsem každý rok jiná. Jak ty změny probíhají nenápadně, i kolik za tím je pozornosti a práce. Ano, té směrem k sobě. Odhalování - ve smyslu olupování nánosů i ve smyslu ryzosti a záměru, který je za tím vším směrováním. A jaké je dobrodružství nestát si v cestě, nebo aspoň už ne tolik. 

PROČ vykročit? 

Představte si, že máte tělo, mysl a srdce. A že je používáte k naplnění toho, co vám dává smysl, že je používáte ve vaší přítomnosti, že je vnímáte a že spolupracujete na něčem, co víte, že je ještě větší než vy dohromady...a přitom je to ve vás, právě ve vás.

Jo, tohle, co se vás dotklo, to je ono.

To je vaše proč.

Jakou tohle má hodnotu?

Pro vás a pro okolí?

Dokážete si to představit?

Je báječné, když tohle dokážeme podpořit a nelpíme na staré verzi sama sebe. A hlavně, když si uvědomujeme, že ten dnešní výhled je vážně mimořádný. Je v něm křehkost i síla. Je v něm důvěra i zodpovědnost. Krása proměnlivosti a vývoje někdy dává hodně zabrat, ale hodnoty tříbí dokonale a potenciál podporuje.


Tak si přestavte, že začnete sami sebe ( a váš potenciál) podporovat:

1. naladěním na přítomnou chvíli i její potenciál (kdykoliv během dne, ráno, večer)

2. uvolněním těla

3. jasným záměrem a jasným činem 

Čím to uděláte? 

1. KRÁTKÁ MEDITACE - několikaminutová (4 - 6 minut) nahrávka, jiná pro ráno, jiná přes den, jiná večer. Snadno zapamatovatelná. Můžete později přehrávat jen v mysli, můžete stále používat nahraný hlas, podle libosti.

2. KONTAKT S VLASTNÍM TĚLEM - nahrávka (cca 16 minut) k uvolnění napětí v těle.

3. NASTAVENÍ PRIORIT A JEJICH ZAČLENĚNÍ DO REÁLNÉHO ČASU - tady se naladíte na to, co pro vás má hodnotu, dostanete návod, jak to udělat.


Nastartujte to, co chcete. Dovolte vašemu potenciálu vás vést.

Připravila jsem KOMPLET

1. TŘÍ MEDITACÍ  (mp3)

2. RELAXACE PRO TĚLO (mp3)

a 3. PODPORY PRO NALEZENÍ ZÁMĚRŮ  (pdf) 

 je za cenu 590 Kč.  .  

 Objednáte ODESLÁNÍM FORMULÁŘE NÍŽE 

Můžete se dál otáčet na úrovni, kde jste se kolikrát zkoušeli odrazit pro nějakou změnu, můžete být odpojeni od potenciálu těla, můžete nevěřit životu nebo tomu, o čem si sníte. Nebo můžete zažívat, že žádný váš sen se tu neobjevil náhodou a že skutečnost může být ještě zázračnější než sny...

Moji zkušenost mi nikdo nevezme. O té vaší rozhodujete jen vy.

Osmým rokem mám centrum Innate - innate znamená nám vlastní, původní, přirozený....je to potenciál, je to vědění a vedení v nás...A ukazuje se náramně, že dodržovat závazky je osvobozující, zvlášť ty závazky sama k sobě! I protože jedině tak jste tu mnohem víc i pro ostatní.

Podpořím vaši vědomou sebe-péči

 a realizaci vašeho potenciálu.

Objednejte si online komplet Osvoboďte sami sebe 

Na e-mail Vám pošlu podklady k platbě  a po připsání částky odkaz na komplet.

 Vaše údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace a komunikaci ohledně této služby. A s tím i  pro vystavení dokladu k platbě. K zásadě o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR