Rezonance s písní kostí 

v pondělí a úterý 22. - 23. srpna v Rychnově nad Kněžnou 

 (mimořádně také ve všední dny) 

Srdečně zvu na kurz, který bude kombinovat různé přístupy a hodně intuice. Budou nejen somatické praxe, ale též pomocí archetypů hluboké vhledy do podvědomí a další aktivity. Určitě vás čeká prozření a prožitek, že voda a tekutost jsou i tam, kde bychom je možná vůbec nečekali. A nádherné Poznání laskavosti gravitace. Spočinutí v hloubce vlastního těla...cesta k lásce uvnitř sebe, která má možnost proudit dál a dál...

Ze zpětných vazeb:

,,To naše setkání mě podpořilo a ujistilo, že nejsem blázen a že je to úžasné s Vámi všemi pobývat.
Co byl pro mě jeden z hlavních poznatků byl výklad karet a vlastně poznání jak naše vnitřní prožívání projektujeme do reality. Až teď mně to tam nějak docvaklo. A pak taky, že už mám opustit ty staré, destruktivní vzorce a podívat se na svět z jiné, příznivější perspektivy. Že to je jen na mě, jak to udělám. To jsi mi tam ukázala pěkně v tom mém výkladu karet."

,,Milá Janičko, cítím se pružněji a hlavně nějak se víc ujasnilo co chci. Jde mi i lépe odpočívat, skoro bych řekla, že si jen tak plynu."

Chcete tu být? Odešlete přihlášku níže na stránce.

Společný program bude probíhat od 9 do 18h, po oba dny budou pauzy podle potřeby skupinky.

Počet míst je maximálně 8. 

Jaká je výměna energie? Nyní 3 900 Kč.

S sebou určitě otevřenou mysl pro nové zkušenosti. Další věci upřesním zájemcům, též pošlu podrobnosti, zodpovím otázky.

Těším se na vás!
Jana

Rezervujte si místo: