Rezonance s písní kostí

24. - 26. 6. blízko České Skalice, v přírodě - les, potok, samota 


Tento víkendový seminář uvedu mými texty - ráda píšu:-D ...:,

,Ze středu kostí se mi dere píseň. Ta věčná, právě se rodící i prastará zároveň, plná přítomné mě. Cítím, jak prostupuje a rozvírá sevření, které se živilo iluzemi. Roztříštěným sebe-obrazem proniká Všepřesahující, rychlostí horké lávy valící se z právě aktivního podzemí. Tóny, které rezonují, tahají Nedůvěru z mé hluboké rány, které jsem si, na bolest zvyklá, téměř ani nevšimla. Vracím se ve vlnách nesených dechem celým mým tělem všude tam, kde jsem zapomněla (na) sebe sama."

"Ten strach postupně zmizel. Zkusila všechno, co mohla, všechno, co znala. Nastal čas pro to, co neznala. Bylo to milosrdnější, než si dovedla představit. Osvobozovalo to. Od všeho, co bylo dřív. Konečně zůstalo jen to, co skutečně mělo Hodnotu. Hodnotu (z) Lásky. Ostatní odpadlo samo, jakoby mimochodem, nebyl důvod se držet. Co nerezonovalo, to ztratilo smysl. Co chtělo, přicházelo samo, hojně a najednou, bez obav. Naprostá svoboda. S důvěrou. Uvědomovala si to. Požehnání. Milovala. I sama sebe."

Srdečně zvu na kurz, který bude kombinovat různé přístupy a hodně intuice. Jen jednou jsem dělala seminář s tímto názvem a vím, že tentokrát to bude úplně jiné.

Budou nejen somatické praxe, ale též  pomocí archetypů hluboké vhledy do podvědomí a další aktivity. 

Co ale bude stejné, troufám si říct,
je prozření a prožitek, že voda a tekutost jsou i tam, kde bychom je možná vůbec nečekali. A nádherné Poznání laskavosti gravitace. Spočinutí v hloubce vlastního těla...cesta k lásce uvnitř sebe, která má možnost proudit dál a dál...

Jaká je výměna energie? 5 000 Kč, pro přihlášené od 15. 6. pak 5 500 Kč 

S sebou určitě otevřenou mysl pro nové zkušenosti. Další věci upřesním zájemcům, též pošlu podrobnosti, zodpovím otázky. 

Těším se na vás!
Jana


Rezervujte si místo 

Vaše údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace a předání bližších informací k této události, a dále pro vystavení dokladu o platbě. K zásadě o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR