Rezonance s písní kostí 

9. - 11. září na samotě nedaleko České Skalice, v přírodě - les, potok, samota 


Tento víkendový seminář uvedu mými texty - ráda píšu:-D ...:,

,Ze středu kostí se mi dere píseň. Ta věčná, právě se rodící i prastará zároveň, plná přítomné mě. Cítím, jak prostupuje a rozvírá sevření, které se živilo iluzemi. Roztříštěným sebe-obrazem proniká Všepřesahující, rychlostí horké lávy valící se z právě aktivního podzemí. Tóny, které rezonují, tahají Nedůvěru z mé hluboké rány, které jsem si, na bolest zvyklá, téměř ani nevšimla. Vracím se ve vlnách nesených dechem celým mým tělem všude tam, kde jsem zapomněla (na) sebe sama."

"Ten strach postupně zmizel. Zkusila všechno, co mohla, všechno, co znala. Nastal čas pro to, co neznala. Bylo to milosrdnější, než si dovedla představit. Osvobozovalo to. Od všeho, co bylo dřív. Konečně zůstalo jen to, co skutečně mělo Hodnotu. Hodnotu (z) Lásky. Ostatní odpadlo samo, jakoby mimochodem, nebyl důvod se držet. Co nerezonovalo, to ztratilo smysl. Co chtělo, přicházelo samo, hojně a najednou, bez obav. Naprostá svoboda. S důvěrou. Uvědomovala si to. Požehnání. Milovala. I sama sebe."

Srdečně zvu na kurz, který bude kombinovat různé přístupy a hodně intuice. Budou nejen somatické praxe, ale též  pomocí archetypů hluboké vhledy do podvědomí a další aktivity. Určitě vás čeká prozření a prožitek, že voda a tekutost jsou i tam, kde bychom je možná vůbec nečekali. A nádherné Poznání laskavosti gravitace. Spočinutí v hloubce vlastního těla...cesta k lásce uvnitř sebe, která má možnost proudit dál a dál...

Ze zpětných vazeb: 

,,To naše setkání mě podpořilo a ujistilo, že nejsem blázen a že je to úžasné s Vámi všemi pobývat.
Co byl pro mě jeden z hlavních poznatků byl výklad karet a vlastně poznání jak naše vnitřní prožívání projektujeme do reality. Až teď mně to tam nějak docvaklo. A pak taky, že už mám opustit ty staré, destruktivní vzorce a podívat se na svět z jiné, příznivější perspektivy. Že to je jen na mě, jak to udělám. To jsi mi tam ukázala pěkně v tom mém výkladu karet.
Taky jsem se inspirovala výbornou kuchyní  a začala více a zdravěji vařit !!! Představ si to! :)" 

,,Milá Janičko, cítím se pružněji a hlavně nějak se víc ujasnilo co chci. Jde mi i lépe odpočívat, skoro bych řekla, že si jen tak plynu."

Chcete tu být? Odešlete přihlášku níže na stránce. 

Jaká je kompletní výměna energie?  6 000 Kč. (Po dohodě možné rozdělit na splátky). 

S sebou určitě otevřenou mysl pro nové zkušenosti. Další věci upřesním zájemcům, též pošlu podrobnosti, zodpovím otázky. 

Těším se na vás!
Jana


Rezervujte si místo 

Vaše údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace a předání bližších informací k této události, a dále pro vystavení dokladu o platbě.