Intuitivní zpěv - hlasová improvizace - bubnování

s muzikoterapeutkou Laďkou Dlouhou 

neděle 2. 10.  2022 od 14 do 18h  v Rychnově nad Kněžnou, Panská 79 - 2. patro - centrum Innate Při setkání s vlastním hlasem jde o intimní setkání sami se sebou. Pokud se potká více hlasů ve své autentičnosti jde o silný zážitek sdílení, pospolitosti a smyslu lidského soužití. Každý hlas přináší do společného prostoru veliké bohatství.

Budeme se soustředit na uvolnění našeho hlasu, na schopnost hlasem svobodně vyjádřit emoce. Budeme si hrát, experimentovat a necháme se překvapovat.

Pro účast nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti, pouze chuť pracovat s hlasem, rozšířit své možnosti, najít odvahu zpívat, prožívat radost při společné hlasové tvorbě.

Zvu vás na dobrodružnou cestu k sobě.

Ladislava Dlouhá

....

Nesmírně se těším a jsem vděčná, že se tohle může dít. A že mohu spolupracovat s lidmi, kteří svou prací do prostoru vnášejí esenci, která proměňuje celé naše pole - jak člověka, tak společnosti. A ještě je mi milé, že k výběru termínu Laďka zmínila: tenhle je takový něžný... ... a já věřím, že je takový, který laskavě podpoří vše, co bude právě třeba... hlas či ticho, rytmus či chaos..., vše, čím se dokážeme setkat blízko sami se sebou i spolu navzájem.

Organizační příspěvek je 800 Kč. Přihlášky/dotazy můžete poslat přes formulář níže, nejlépe do čtvrtka 29. 9. nebo do naplnění kapacity semináře. 

Těším se na vás stejně jako Laďka,

Jana 


Rezervujte si místo 

Vaše údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace a předání bližších informací k této události, a dále pro vystavení dokladu o platbě. K zásadě o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR