Srdcesměr a Umělcova cesta

 online od listopadu 2021 (do začátku března 2022)

Budeme rozvíjet schopnost vidět a tvořit v naší každodenní realitě, budeme rozvíjet kontakt se silou, která nás přesahuje. Půjdeme rozpoznat překážky, které sami sobě klademe. A taky budeme objevovat to, co nás rozzáří a co nás po-vede vždycky dobře :-) 

Těším se na vás, Jana - mj. intuitivní autorka kurzů, prožitkových textů a obrazů :-) 

Je to sebepoznávací záležitost, kterou můžete aplikovat sami na sobě v každém období vašeho života. Je jen na vás,  do jaké hloubky se pustíte a jak otevření budete v objevování dalších možností. Kurz se zabývá každodenním životem (ne uměleckou činností v úzkém slova smyslu) a proměňuje naše vnímání a konání.

Tato cca 4 měsíční cesta zahrnuje (dobrovolnou) individuální práci doma a setkávání (obvykle 1 x za 14 dní) v malé uzavřené ( po druhém setkání již neměnné) skupině účastníků. Srdcesměr a Umělcova cesta jsou Cestou vlastní srdci, tvořivosti, autenticity.

Těchto kurzů jsem už vedla několik, odhaduju přes desítku. Každý byl jiný, tak jako byla skupina jiná. Teď to poprvé bude online a navíc chci zařadit i určité kreativní výzvy, které v minulosti nebyly součástí. Určitě to zase bude jiné než dřív, mnoha dalšími věcmi. Moc se těším na všechny, kdo cítí, že je ten pravý čas následovat směr vlastního srdce. 

Kurz bude od poloviny listopadu 2021 (cca do začátku března 2022 - vzhledem k vánoční pauze) online verzi!, která je pro někoho kvůli dostupnosti výhodou. 

Do vánoc budou 2 setkání, v novém roce dalších 5 setkání.

V červnu bude ještě jedno, osmé, ,,rekapitulační" .Součástí kurzu je z-dar-ma jedna hodinová individuální konzultace (v hodnotě 1 100 Kč) se mnou.

Online setkání budou cca na 2 - 2,5h času. Do přihlášky prosím napište jestli dáváte přednost času dopolednímu (jeden kurz živě byl dokonce v dopoledních hodinách, tak třeba se též utvoří zajímavá skupinka) nebo podvečerně-večernímu, obojí ve všední den. Počet míst je omezen. Organizačně bude nejlepší přihlášení do půlky listopadu :-) 

Cena: 5 555 Kč 

Rezervujte si místo 

Vaše osobní údaje budou použity pro komunikaci ohledně tohoto kurzu.