Důvěřuj životu, Srdcesměr a Umělcova cesta


Kdo chce být informován o dalším kurzu, napište mi přes formulář níže  

Budeme rozvíjet schopnost vidět a více tvořit v naší každodenní realitě, budeme rozvíjet kontakt se silou, která nás přesahuje. Půjdeme rozpoznat překážky, které sami sobě klademe. A taky budeme objevovat to, co nás rozzáří a co nás po-vede vždycky dobře.

Srdcesměr je směr, který udává naše laskavá podstata, to, co milujeme, čím žijeme, čím ožíváme. Umělcova cesta        je knížka od Julie Cameronové a je dobrým pomocníkem srdcesměru, taková laskavě psaná učebnice, do které se začtěte mezi setkáními v kurzu, kde jednotlivá téma rozvíjíme zase odlišným způsobem, vždy aktuálně tomu, co právě v životě prožíváte. Celé je to sebepoznávací záležitost, kterou můžete aplikovat sami na sobě v každém období vašeho života. Je jen na vás, do jaké hloubky se pustíte a jak otevření budete v objevování dalších možností.

Kurz se zabývá každodenním životem (ne uměleckou činností v úzkém slova smyslu) a proměňuje naše vnímání            a konání, přichází větší lehkost a důvěra v to, co vytváříme.  Tato cca 4měsíční cesta zahrnuje tedy (dobrovolnou) individuální praxi na doma a setkávání (obvykle 1 x za 14 dní)  v malé uzavřené skupině účastníků. Srdcesměr a Umělcova cesta jsou Cestou vlastní srdci, tvořivosti, autenticity.

Těchto kurzů jsem (offline) už vedla několik, odhaduju přes desítku. Každý byl jiný, tak jako byla skupina jiná. Teď to poprvé bude online a navíc chci zařadit i určité kreativní výzvy, které v minulosti nebyly součástí. Určitě to bude jiné    než dřív, i mnoha dalšími věcmi. Moc se těším  na všechny, kdo cítí, že je ten pravý čas následovat směr vlastního srdce. 

Těším se na vás, Jana - mj. intuitivní autorka kurzů, prožitkových textů a obrazů 

Rezervujte si místo 

Vaše osobní údaje budou použity pro komunikaci ohledně zájmu o tento kurz.