Terezie Dubinová: Každodenní spiritualita v astro souvislostech 

seminář a dále možnost individuálních konzultací s Terezií 

Rychnov nad Kněžnou

centrum Innate, Panská 79 - 2. patro po schodech


státní svátek - pondělí - 28. 9. od 10 do 17h 

cena je 1 500 Kč - info k platbě vám pošlu e-mailem zároveň s potvrzením vašeho místa, pro rezervaci použijte formulář níže

Dodatek: v úterý 29. 9. budou v Innate během celého dne možné individuální konzultace nebo také kvantový výklad vašeho horoskopu s Terezií https://www.oheladom.cz/astroterapie-a-poradenstvi/Pro více info si napište ve formuláři níže na této stránce (možnost objednat se na seminář nebo na konzultaci).  S objednáním neváhejte, počet míst omezen, v případně horoskopu je nutné se ozvat s předstihem min. 2 týdny (kvůli zpracování). 

Říká se ,,jak nahoře, tak dole". Terezie Dubinová opět přijede do Innate, aby s námi pohledem astroterapeutky, kulturoložky, spisovatelky a ženy :-) sdílela témata planet v aktuálním světě/životě. Co si máme uvědomit? Jako společnost, jako jednotlivci. 

Pozvání od Terezy: ,,Staré vzorce chování a myšlení se rozpadají, lidské vědomí se rozšiřuje v souladu s Vědomím planety a Vesmíru. Narážíme na hranice a omezení, která nás brzdí, pouštíme, co již nepotřebujeme, necháváme své části zemřít, aby se nové mohlo narodit. Spiritualita náboženských systémů se rozpadá, stále živá esence však zůstává.
Jaká je nová spiritualita a jak ji můžeme žít ve svém každodenním životě? Vidíme potenciál posvátnosti a tajemství ve svém všedním dnu, ve svých vztazích a ve své vnitřní proměně?
Přineste s sebou také svá témata, protože každodenní spiritualita je mimo jiné praktická!" 

Těšíme se na vás,
Tereza www.oheladom.cz a Jana www.innate.cz

Rezervujte si místo