Uvolněná záda online

kdekoliv 

pondělky 9., 16., 23. a 30. 11. 2020 

tříhodinovky od 18.30 do 21.30 online - ZOOM - lze velmi jednoduše instalovat a pak na jedno kliknutí přes odkaz (který vám zašlu) se připojíte 

cena 4 dílného kurzu: 2 500Kč 

Tento kurz bude poprvé v online prostředí..., což má svá plus a mínus. Těším se na odvážné účastníky, užijeme si to. Navíc pro vás mám dárek, který věřím, že potěší vás a možná i lidi kolem vás, pošlu ho poštou...:-) 

A teď už  ke kurzu: 

Záměrem této praxe je uvolnění beder, zad, kyčlí a ramen, prostor pro vaši vlastní zkušenost s moudrostí těla, uvolnění přetížení nervového systému a uvolnění limitů, které se o nás kdy snažily...otevření nových prostorů kreativity.

Naše vnitřní prostředí je přirozeně tekuté, jenže každé trauma (v širokém slova smyslu, stres...) nás odpojuje od vědomí těla (přestáváme cítit - bolest, ale i radost) a vnitřní prostředí gelovatí, tuhne. Praxí s tekutinovým tělem (víc než cvičení je to prožívání a otevřená pozornost, přítomnost v těle) se znovu stáváme tekutými, aby se uzdravení mohlo dít v hlubokých vrstvách nás samotných, na úrovni těla (buněčný metabolismus apod.) i emocí, duše. Je to forma autoterapie, která nás navrací k sobě samým laskavě a hluboce.

Jedná se o jemnou, pomalou, hluboce uvolňující praxi, na kterou potřeba podložka (deka, jogamatka, podložka na pláž), dvě deky (jedna na podložku, druhá na přikrytí), malý overball (průměr 22-26cm) Na sebe doporučuji pohodlné vrstevnaté oblečení (pocit tepla nebo zimy se může objevit nezávisle na okolní teplotě).

Máte-li jakýkoliv dotaz, připomínku, napište níže do komentáře.

Brzy na viděnou, Jana 

Rezervujte si místo