Uvolněte přetížená záda                                      a vše, co  s tím souvisí

 online

4 x 3h ve všední den

Chystám kurzy dva "stejné" - oba ve všední dny, jeden dopolední, druhý podvečerní.

Možnosti vidím tyto: 

1. varianta - pondělky podvečer/večer - 4 setkání od 14. března do 4. dubna

2. varianta - úterky dopoledne - 4 setkání do 15. března do 5. dubna

3. varianta - uvítáte jiné časy/termíny 

přesný čas bude domluven se skupinkou zájemců - přihlašujte se prosím nejpozději do pondělí 7. března

a doladíme organizační věci (může se stát, že dojde k nějakým změnám - uzpůsobíme to tak, jak to pro nás bude nejlepší). 

Vše prosím upřesněte ve zprávě rezervačního formuláře níže na této stránce - díky. 


Tento kurz bude  v online prostředí..., což má svá plus a mínus. Těším se na odvážné účastníky, užijeme si to. 

A teď už  ke kurzu: 

Záměrem této praxe je uvolnění beder, zad, kyčlí a ramen, prostor pro vaši vlastní zkušenost s moudrostí těla, uvolnění přetížení nervového systému a uvolnění limitů, které se o nás kdy snažily...otevření nových prostorů kreativity.  Poznáte, co se skrývá za pojmy psoas (nejhlubší sval v našem těle) a tekutinové tělo. 

Naše vnitřní prostředí je přirozeně tekuté, jenže každé trauma (v širokém slova smyslu, stres...) nás odpojuje od vědomí těla (přestáváme cítit - bolest, ale i radost) a vnitřní prostředí gelovatí, tuhne. Praxí s tekutinovým tělem (víc než cvičení je to prožívání a otevřená pozornost, přítomnost v těle) se znovu stáváme tekutými, aby se uzdravení mohlo dít v hlubokých vrstvách nás samotných, na úrovni těla (buněčný metabolismus apod.) i emocí, duše. Je to forma autoterapie, která nás navrací k sobě samým laskavě a hluboce.

Jedná se o jemnou, pomalou, hluboce uvolňující praxi, na kterou potřeba podložka (deka, jogamatka, podložka na pláž), dvě deky (jedna na podložku, druhá na přikrytí), malý overball (průměr 22-26cm) Na sebe doporučuji pohodlné vrstevnaté oblečení (pocit tepla nebo zimy se může objevit nezávisle na okolní teplotě).

Máte-li jakýkoliv dotaz, připomínku, napište níže do komentáře. 

Hezký den, Jana 

Reference

,,Psoas-bederní svaly a tekutinové tělo" jsem si přijela protáhnout bederku a doufala jsem i v nějaké sebepoznání.

Oboje se mi dostalo vrchovatě. Kdyby někdo nakoukl oknem do centra Innate, tak by asi konstatoval, že prostě jenom ležíme nebo se lehce válíme po overballu. Jana nás učila cviky, které se vně zdají jako nicnedělání. Uvnitř těla a mysli se ale děly velké změny. Mně se při protahování bederní páteře, v místech, kde nejčastěji bolí, otevřelo trauma strachu z návratu deprese, že se znovu propadnu a už nezvládnu vstát. Otevřelo se jako hřtán propasti, proměnilo v slzy, následně v únavu a uvolnění. Odplavalo a s ním i napětí ve svalech.
Obrovským vítězstvím pro mě také je, že se mi podařilo pomalými, možná i milimetrovými pohyby, dostat mojí ruku do poloh, do které jsem ji po opakovaném vykloubení ramene dát nemohla, neb by se mi rameno zase uvolnilo. 19 let od prvního úrazu mohu v noci vesele rozhodit rukama jako to dělají miminka a kdybych zavítala do školy, tak se mohu hlásit jako správná šprtka, kterou jsem i byla."
....
,,...Co mě ale nejvíce potěšilo, bylo zjištění, že zmizel neodbytný pocit stažení a mražení okolo žaludku. S ním zmizely i úzkostné pocity, které mne v poslední době provázely a braly mi energii..."
....
,, Nejenže to byla zajímavá změna a příjemný relaxační zážitek, ale hlavně ten výsledek ! Mám ve svém těle zcela nový pocit. Prázdno, volno, lehko, živo. Osvojené jemné pohyby určitě zařadím do své osobní domácí praxe..."
....
,,.....obracíš pozornost lidí z venku dovnitř, pomáháš jim najít spojení, které potřebují, ať jsou na své cestě vývojem kdekoliv...podle jejich cesty se mění prožitky, které zažívají...probouzíš v nich to, co ani mnozí z nich nevědí, ze v sobě mají...napojení na fyzické tělo, na vnitřní vesmír každého z nás...vyladěním spojení těla, vnitřního vesmíru je pomáháš napojit na zdroj poznání všeho...Tvá práce na první pohled vypadá jako ulevovací cvičení na bolavá záda, ale léčí hlavně duši..." 

----

Cena kurzu: 3 300Kč,

v případě že jste kurz již absolvovali a chcete se připojit i jen na jednotlivé  setkání  - lidé to rádi dělají, protože ona ta praxe je pokaždé jiná 


Rezervujte si místo 

Vaše údaje jsou použity jen pro náležitosti ohledně kurzu.