Uvolněná záda

bedra a tekutinové tělo

 online

 6 x 2h ve všední den (více info v závěru popisu události) 

online - ZOOM - lze velmi jednoduše instalovat a pak na jedno kliknutí přes odkaz (který vám zašlu) se připojíte 

cena kurzu: 3 300Kč, 

v případě že jste kurz již absolvovali (v offline) a chcete se jen připojit ke skupině, můžete i na jednotlivé lekce 

Tento kurz bude  v online prostředí..., což má svá plus a mínus. Těším se na odvážné účastníky, užijeme si to. 

A teď už  ke kurzu: 

Záměrem této praxe je uvolnění beder, zad, kyčlí a ramen, prostor pro vaši vlastní zkušenost s moudrostí těla, uvolnění přetížení nervového systému a uvolnění limitů, které se o nás kdy snažily...otevření nových prostorů kreativity.

Naše vnitřní prostředí je přirozeně tekuté, jenže každé trauma (v širokém slova smyslu, stres...) nás odpojuje od vědomí těla (přestáváme cítit - bolest, ale i radost) a vnitřní prostředí gelovatí, tuhne. Praxí s tekutinovým tělem (víc než cvičení je to prožívání a otevřená pozornost, přítomnost v těle) se znovu stáváme tekutými, aby se uzdravení mohlo dít v hlubokých vrstvách nás samotných, na úrovni těla (buněčný metabolismus apod.) i emocí, duše. Je to forma autoterapie, která nás navrací k sobě samým laskavě a hluboce.

Jedná se o jemnou, pomalou, hluboce uvolňující praxi, na kterou potřeba podložka (deka, jogamatka, podložka na pláž), dvě deky (jedna na podložku, druhá na přikrytí), malý overball (průměr 22-26cm) Na sebe doporučuji pohodlné vrstevnaté oblečení (pocit tepla nebo zimy se může objevit nezávisle na okolní teplotě).

Máte-li jakýkoliv dotaz, připomínku, napište níže do komentáře. Aktuálně se tvoří skupinka zájemců pro podzimní kurz (dohoda termínů bude až po zářijovém rozvrhu v rodinách apod., zájemce budu kontaktovat nejdříve - vyplňte formulář níže) 

Hezký den, Jana 

Rezervujte si místo 

Vaše údaje jsou použity jen pro náležitosti ohledně kurzu.