Víkend v přírodě - pro ženy

Chalupa Záhory - Orlické hory 

Na samotě v Orlických horách, louka, potok, les, ohniště... 

 pátek - neděle 11. - 13. 9. 2020

v pátek od 17h (dle možností skupiny) do neděle 14h 

celková cena 3 900 Kč, info k platbě a další podrobnosti Vám přijdou po rezervaci ( odešlete formulář níže) e-mailem zároveň s potvrzením Vašeho místa na tomto víkendu 

Setkáme se s tématem strachu a také s tématem svobody. Někdy dokonce i strachem ze svobody.
Vstoupíme do sebe, vstoupíme. A budeme tam, kde je právě potřeba. Budeme naslouchat. Budeme pouštět a budeme přijímat. Odvážně i bázlivě, každá, jak to bude cítit.

Utvoříme bezpečný kruh pro naše vzájemné sdílení. Sdílení prostoru, sdílení příběhu, sdílení hlasu, sdílení pohledu očí...sdílení ohně a i ranní rosy.

Propojíme se vesmírnou slabikou OM a hlas použijeme i pro objevování dalších mnoha záležitostí. Vyzkoušíme si propojení hlasu a prostoru, propojení hlásek a jejich působení na nás i kolem nás. Zažijeme novou dimenzi sebe samých.

Zvědomíme a prohloubíme propojení našeho těla se Zemí i s hvězdami. Budeme se nořit i do vnitřních vod. Budeme se učit od našeho těla.

A které jste už na víkendu byly, nezklamu ani vás...i na barvy dojde :-) ...a věci, které zde vznikají, bývají mocnými talismany změny.

Věřím, že to opět bude transformační víkend pro nás všechny.
A kdo tu chce být, ještě se může připojit.

Pojďme objevovat samy sebe a náš potenciál, pojďme s důvěrou, pojďme se věnovat tělu a nechat hlasu, aby nás vedl k propojení přímo nekonečnému... 

Těším se vás!
Jana

Rezervujte si místo