Velmi ženské září - víkend pro ženy

v přírodě nedaleko Rychnova n. Kn. 

pátek - neděle 10. - 12. 9. 2021

v pátek od 17h (dle možností skupiny) do neděle 15h, po celou dobu intenzivně a zároveň bez zahlcení či pocitu, že je třeba cokoliv stihnout ...s prostorem k tomu, aby se dělo to nejlepší

celková cena (program, pomůcky, ubytko, jídlo) 5 500 Kč, info k platbě a další podrobnosti Vám přijdou po rezervaci ( odešlete formulář níže) e-mailem zároveň s potvrzením Vašeho místa na tomto víkendu 

Někdy stačí málo, aby se dělo nejvíc, znáte ten pocit? Pozorovala jsem mraky, vítr foukal pořádně a obloha byla každou vteřinu jiná. Měnily se tvary a barvy mraků i nebe, byla to podívaná, která mě zvala do příběhů, co měly spád. Je to jen fantazie? Rezonují opravdovou hloubkou, která povolila napětí v mé tváři, i v celém těle. Cítím se čím dál víc sladěná s plynutím, s tím, které se odehrává nejen venku. Zažívám pocit obrovského nádechu, co vrací sílu tvořit svět z citlivosti a důvěry v tajemství. Zavírám oči a příjemný vítr s probleskávajícími paprsky slunce mě hladí po tváři, miluju to. Nedělám nic, jen jsem, tam, kde právě jsem. Zem mě podepírá, že je mi oporou, cítím dnes obzvlášť silně.

Vzpomínám si na sen, který byl ale z těch, co dlouho přemýšlíte, jestli se vám to opravdu jen zdálo, a z těch, o kterých víte, že je možná víc skutečný než realita, kde se běžně pohybujeme. Protože prostě víte, že některé bytosti jsou s vámi, i když je ostatní nevidí.

Dostala jsem mnoho zpráv, které si právě potřebuju uvědomit, odžít a sdílet v dalších úrovních jejich poselství. A také cítím, že se blíží čas dalšího spolutvoření na víkendu pro ženy. Název nevypovídá zdaleka jen o termínu: Velmi ženské září.

Jak vám to zní? Co cítíte? Jak reaguje vaše tělo? Jaké obrazy se vám vybavují? Jaké téma vnímáte, že nastává čas, aby vyneslo své světlo...pro život vás a těch kolem vás?

Moc se těším v přírodě na setkání s vámi. Čeká nás prožitkové a jiné tvoření - např. výtvarné, jemná a zároveň silná praxe s tělem, meditace, hloubka přítomnosti a napojení na přírodu i sebe sama. Vše podpořené skupinkou žen, v které je záměr každé jedné podpořen nevídaně i těmi ostatními. 

 Jana

Rezervujte si místo