V doteku s existencí  

víkend pro ženy v přírodě Orlických hor  

Chalupa Záhory,  27. - 29. 5. 2022

Na květnové setkání přichází téma hluboké komunikace, se sebou, s druhými, se svými sny, se svým potenciálem a téma partnerství (v nejširším i nejužším slova smyslu). Partner ani rodina nejsou podmínkou účasti... je jasné, že to, co se bude odehrávat, bude přesné v jakémkoliv našem stavu a rozpoložení. Bude to oslavou. Dovolíme si cítit radost, blízkost a společenství, v kterém spolutvoříme to, co nám dává smysl, ve vzájemnosti, v přijímání darů, který každý z nás v sobě má?

Navíc setkání s některými archetypy v nás, což prohlubuje sebepoznání a také krásné praktické ukotvení.

Počet účastnic a atmosféra jsou na víkendu vždy komorní a tak se lze věnovat velmi laskavým způsobem hloubkám každé jedné z nás. Věci se dávají do pohybu momentem přihlášení, vrcholí na místě setkání ♥ a doznívají v řádu týdnů i měsíců. 

Bývá to silné i nenápadné zároveň, záměrem je vždy podpora, kde je právě třeba, obnova vlastních sil a prožitky, která nás proměňují tím, že otevírají naše srdce a dávají z hloubky vycházející jasnost našim krokům.   

Určitě nás čekají zajímavé meditace, práce s tělem, tvoření (různého druhu), propojení s moudrostí přírody (aktivity venku), naší skupiny (aktivity uvnitř chalupy) i nás samotných (osobní zápisky).

Počet míst: max. 8 (účastnit se může kterákoliv žena, co vítá pozvání tu být)

Příjezd na Chalupu Záhory: pátek  27. 5. kolem 17h - dle možností účastnic, odjezd v neděli 29. 5. kolem 15h, program probíhá celou dobu víkendu intenzivním, ale nezahlcujícím způsobem 

Celková cena: 5 500 Kč 

Doprava - vlastní, domlouvají se spolujízdy

Přihlášky - do úterý 17. 5. nejlépe (organizační důvody: od 18.5. moje snížená dostupnost internetu až právě do víkendu na horách) 

Zájemkyním pošlu další podrobnosti. 
Těším se na vás v plné kráse květnových dní, 
pojďme žít naplno tuto sílu i v nás, 

Jana - intuitivní terapeutka se zaměřením na ženskou celistvost

Zkušenosti účastnic víkendů pro ženy: 

Milá Jani, víkend byl pro mne JEDNÍM Z NEJHLUBŠÍCH ZÁŽITKŮ, JAKÉ JSEM KDY V ŽIVOTĚ PROŽILA. Mám pocit, že jsem se dotkla duší každé z vás a vlastně jsem pořád s vámi. 

 Za mě byl podstatný ten počet žen, pocit důvěry a bezpečí se otevřít a vnořit do bolestí své duše. Úžasná sounáležitost a síla ženské energie tyto bolesti rozpouštět. Jemnost tvého vedení, kdy jsem si ani neuvědomovala, že nás vedeš. Ještě jednou moc děkuji Tobě i všem zúčastněným ve fyzických i nefyzických tělech. Teď to moje tělo, duše i duch pěkně "schroustá", asi to bude nějaký čas trvat, cítím , jak proces probíhá. 

 Jo ještě jedna věc, kterou považuji za velmi důležitou je ta, že nás připravuješ na ten ženský kruh již dopředu, hmatatelně jsem cítila to ladění ještě před odjezdem. A pak i to uzavření, ten tvůj krásný e-mail na závěr. Ta podpora, kdy jsme se vrátily do "svých realit". Pro mne neskonale přínosné. Díky.

-

Opravdu vnímám, Jani, SILNÉ DÍKY za Záhory 😊... Slovy nepopsatelné.

Mnohé doznívá, mnohé se ukazuje a cítím mír uvnitř, je mi smířeně (už ani nevím, kdy bylo takhle naposledy).
Jinak se čistí celá rodina...(přesný popis ze sdílení vyjímám)
Cítím se plná klidu... Hřeje mě u srdce a hlava je "volná"...

-

Víkend mě moc překvapil, i když byl pro mě již několikátý... nechápu, že jsou nové a nové hloubky... s pokorou a vděčností jsem přijala nové vize a silný hlas intuice, který se mi pod vedením Jany daří trénovat až neuvěřitelně.. jsem vděčná za nové obzory a uvědomění, propojení, které si nelze představit před začátkem kurzu...zážitek společného sdílení s ženami, propojení s rodovými liniemi a uzření svých darů a vizí, to je prostě nálož, ze které se budu skládat ještě několik dnů :) moc si přeji, aby všechny ženy, které mají nějaké bloky, strachy nebo obavy, našly odvahu a přijely příště do kruhu s námi a odvezly si poznání, že opravdu není třeba se strachovat, obávat se nebo si nevěřit.

Rezervujte si místo 

Vaše údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace a předání bližších informací k této události, a dále pro vystavení dokladu o platbě. K zásadě o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR