Ponor - víkend pro ženy

Orlické hory, Chalupa Záhory

sobota- neděle 6. - 7. 11. 2021

v sobotu od 12h do neděle 16.30h, po celou dobu probíhá vše intenzivně a zároveň bez zahlcení či pocitu, že je třeba cokoliv stihnout ...s prostorem k tomu, aby se dělo to nejlepší

celková cena (program, pomůcky, ubytko, vegetariánské jídlo) 5 000 Kč, info k platbě a další podrobnosti Vám osobně pošlu po rezervaci ( odešlete formulář níže) 

 Ponor je prozatímní název pro listopadové setkání, nepodceňovala bych ten význam :-) Záměrem je kontakt s hloubkou v nás samotných. Uvědomění naší nekonečnosti i konečnosti (té nemilosrdné i laskavé zároveň), pro-cit-ění celistvosti i dokonalosti synchronicit síly, která je větší než my a kterou my zároveň Jsme. 

Ženská sdílení a propojení, které poskytuje prostor pro slzy i smích. Otevření skříní s kostlivci a otevření našich cenných pokladů jsou často provázené zkušenosti...

Těším se na vás na komorním setkání, které vynese z rychlosti času to, u čeho stojí za to se zastavit              a  dýchat ♥, 

Jana

Zkušenosti z minulého víkendu: 

Milá Jani, víkend byl pro mne JEDNÍM Z NEJHLUBŠÍCH ZÁŽITKŮ, JAKÉ JSEM KDY V ŽIVOTĚ PROŽILA. Mám pocit, že jsem se dotkla duší každé z vás a vlastně jsem pořád s vámi. 

 Za mě byl podstatný ten počet žen, pocit důvěry a bezpečí se otevřít a vnořit do bolestí své duše. Úžasná sounáležitost a síla ženské energie tyto bolesti rozpouštět. Jemnost tvého vedení, kdy jsem si ani neuvědomovala, že nás vedeš. Ještě jednou moc děkuji Tobě i všem zúčastněným ve fyzických i nefyzických tělech. Teď to moje tělo, duše i duch pěkně "schroustá", asi to bude nějaký čas trvat, cítím , jak proces probíhá. 

 Jo ještě jedna věc, kterou považuji za velmi důležitou je ta, že nás připravuješ na ten ženský kruh již dopředu, hmatatelně jsem cítila to ladění ještě před odjezdem. A pak i to uzavření, ten tvůj krásný e-mail na závěr. Ta podpora, kdy jsme se vrátily do "svých realit". Pro mne neskonale přínosné. Díky.

-

Opravdu vnímám, Jani, SILNÉ DÍKY za Záhory 😊... Slovy nepopsatelné.

Mnohé doznívá, mnohé se ukazuje a cítím mír uvnitř, je mi smířeně (už ani nevím, kdy bylo takhle naposledy).
Jinak se čistí celá rodina...(přesný popis ze sdílení vyjímám)
Cítím se plná klidu... Hřeje mě u srdce a hlava je "volná"...

-

Víkend mě moc překvapil, i když byl pro mě již několikátý... nechápu, že jsou nové a nové hloubky... s pokorou a vděčností jsem přijala nové vize a silný hlas intuice, který se mi pod vedením Jany daří trénovat až neuvěřitelně.. jsem vděčná za nové obzory a uvědomění, propojení, které si nelze představit před začátkem kurzu...zážitek společného sdílení s ženami, propojení s rodovými liniemi a uzření svých darů a vizí, to je prostě nálož, ze které se budu skládat ještě několik dnů :) moc si přeji, aby všechny ženy, které mají nějaké bloky, strachy nebo obavy, našly odvahu a přijely příště do kruhu s námi a odvezly si poznání, že opravdu není třeba se strachovat, obávat se nebo si nevěřit.

Rezervujte si místo 

Vaše údaje budou použity pro komunikaci ohledně této události.