Co předstíráš, že nevíš?                       aneb Po-sviť si na svou pravou cestu 


transformační víkend pro ženy v přírodě 

na samotě v Orlických horách 

 19. - 21. května 


Jaké blaho bývá odpojit se od svého zajetého systému a napojit se intenzivně na svou duši a tělo! Čas pro sebe   není za odměnu. Čas pro sebe je investice, která osvěží vás, všechno, co děláte i všechny vaše vztahy. Prozáří je totiž pravdivostí, která může být mocná a laskavá zároveň, která dává svobodu být těmi, kterými jsme. Snáze pak přicházejí impulsy a vcházíme do zkušenosti toho, že vnitřní vedení má jasný hlas

Tento víkend bude věnovaný propojení těla, intuice, vnitřního klidu a moudrosti. Budeme se věnovat probouzení a uvědomění vlastních schopností a možností. Zařadím i praxe, které mi intuitivně přicházejí, dotkneme se probouzení posvátného těla, spojíme se s podvědomím a přijmeme, co je připraveno. 

Víkend se bude konat na samotě v Orlických horách a ponese se v duchu hluboké osobní práce a autentického sdílení v kruhu, který je bezpečný a nosný. 

Přijde čas, který nás vede k vnímavosti toho, co skutečně potřebujeme jako člověk z masa a kostí a co potřebuje naše duše. Přijde čas, který odhalí, co opravdu jsme ochotné pro to udělat, jak moc si to dovolíme, čím se můžeme podpořit. I čas, který bude ten pravý na to posvítit si na překážky, a tím i na cestu či první krok, na kterém zrovna záleží. Nám bytostně záleží. Který nám bytostně náleží. Protože naše kroky jsou součástí kroků celku... 

Na víkendu se kvality plynutí a akce vzájemně propojují, umožňují hloubku a znovuzrození plného prostoupení vnitřní silou. Je tu prostor pro sebeobjevující tvořivost osvětlenou aha-momenty a kotvením nového poznání a uvědomění.

 Obklopené přírodou, s dary společného jídla a citlivě vedeným programem je tu pozvání být samy se sebou    i s druhými uvolněně. Dostává se nám tu veliké podpory (všeho druhu) a přirozeně se vytváří důvěra pro další záležitosti v každodenním životě ve směru, který si ze srdce přejeme.

Určitě nás čekají zajímavé meditace, práce s tělem, tvoření (různého druhu), propojení s moudrostí přírody, naší skupiny i nás samotných (osobní zápisky).

Počet míst: 4 

Příjezd  pátek  kolem 17h - dle možností účastnic, odjezd v neděli  kolem 15h, program probíhá celou dobu víkendu intenzivním, ale nezahlcujícím způsobem 

Cena (vč. fáze přípravy, ev. pomůcek a následné e-mailové konzultace): 

6 500 Kč (po dohodě možné na splátky) 

+  vždy 2 500Kč komplet zázemí (aby bylo tělo v teple i bříško spokojené, a další věci, které budou potřeba) 


Účastnit se může každá žena, která souzní s tím být tu přítomná :-) Počet účastnic a atmosféra jsou na víkendu vždy komorní a tak se lze věnovat velmi laskavým způsobem hloubkám každé jedné z nás. Věci se dávají do pohybu momentem přihlášení, vrcholí na místě setkání ♥ a doznívají v řádu týdnů i měsíců.

Doprava - vlastní, domlouvají se spolujízdy

Zájemkyním pošlu další podrobnosti po vyplnění přihlášky níže na této stránce.  


Těším se na vás, 

Jana Aadhiradasi,

průvodkyně pro Transformační víkendy pro ženy 

Zkušenosti účastnic víkendů pro ženy: 

Je těžké pokusit se to vtělit do jakýchkoli slov. V každém případě byl ten víkend jeden z těch důležitých mezníků v životě, které otevřou něco podstatného a posunou věci tam, kde mají být – stanou se Láskou, z níž vše pochází a která je hybnou silou všech věcí. Nejdůležitějším prožitkem pro mě bylo a je, že tenhle středobod vesmíru, který jsem vždy hledala někde vně, pramení v mém vlastním srdci a já jsem jeho živoucí součástí. Konečně cítím, že jsem tam, kde mám být, tak jak mám být a prožívám velkou vděčnost za všechna požehnání, kterých se mi v poslední době dostává. To tiché souznění a vnitřní vedení zůstává stále se mnou a já cítím velkou podporu a klid, že mě to vede přesně k tomu, jak je to nejlepší. A i když se dějí náročné věci, ta Cesta je zářivá a blažená a já se v ní jen zbavuju zbytečných iluzí, které mi brání prožívat a vidět přímo a jasně, v souladu s živoucím proudem bytí. 

-------------

Milá Jani, víkend byl pro mne JEDNÍM Z NEJHLUBŠÍCH ZÁŽITKŮ, JAKÉ JSEM KDY V ŽIVOTĚ PROŽILA. Mám pocit, že jsem se dotkla duší každé z vás a vlastně jsem pořád s vámi. 

 Za mě byl podstatný ten počet žen, pocit důvěry a bezpečí se otevřít a vnořit do bolestí své duše. Úžasná sounáležitost a síla ženské energie tyto bolesti rozpouštět. Jemnost tvého vedení, kdy jsem si ani neuvědomovala, že nás vedeš. Ještě jednou moc děkuji Tobě i všem zúčastněným ve fyzických i nefyzických tělech. Teď to moje tělo, duše i duch pěkně "schroustá", asi to bude nějaký čas trvat, cítím , jak proces probíhá. 

 Jo ještě jedna věc, kterou považuji za velmi důležitou je ta, že nás připravuješ na ten ženský kruh již dopředu, hmatatelně jsem cítila to ladění ještě před odjezdem. A pak i to uzavření, ten tvůj krásný e-mail na závěr. Ta podpora, kdy jsme se vrátily do "svých realit". Pro mne neskonale přínosné. Díky.

------------

Opravdu vnímám, Jani, SILNÉ DÍKY 😊... Slovy nepopsatelné.

Mnohé doznívá, mnohé se ukazuje a cítím mír uvnitř, je mi smířeně (už ani nevím, kdy bylo takhle naposledy).
Jinak se čistí celá rodina...(přesný popis ze sdílení vyjímám)
Cítím se plná klidu... Hřeje mě u srdce a hlava je "volná"...

------------

Víkend mě moc překvapil, i když byl pro mě již několikátý... nechápu, že jsou nové a nové hloubky... s pokorou a vděčností jsem přijala nové vize a silný hlas intuice, který se mi pod vedením Jany daří trénovat až neuvěřitelně.. jsem vděčná za nové obzory a uvědomění, propojení, které si nelze představit před začátkem kurzu...zážitek společného sdílení s ženami, propojení s rodovými liniemi a uzření svých darů a vizí, to je prostě nálož, ze které se budu skládat ještě několik dnů :) moc si přeji, aby všechny ženy, které mají nějaké bloky, strachy nebo obavy, našly odvahu a přijely příště do kruhu s námi a odvezly si poznání, že opravdu není třeba se strachovat, obávat se nebo si nevěřit.

Rezervujte si místo 

Vaše údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace a předání bližších informací k této události, a dále pro vystavení dokladu ohledně platby. K zásadě o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR