Vnitřní dítě - víkend v přírodě

Na krásném místě v Orlických horách 

První víkend v říjnu 3. - 4.10. + ,,domácí úkoly" před i po.
Chalupa Záhory

Cena vše - 2 900 Kč

Cítím zvědavost, objevuji takové detaily, které lákají do dalšího dobrodružství, jdu, důvěřuji a tvořím, tvořím bez omezení strachem, tvořím právě teď, vkládám do toho sebe úplně plně, i protože nic než TEĎ ani nevnímám, cítím to právě hezké a dávám to najevo, cítím a dávám cokoliv najevo, jsem čitelný/á, pravdivý/á a sám/a sebou.

Je to tak?
Otevřel se prostor na samotě, kde můžeme společně prožít chvíle, kdy cítíme, že jako dospělí jsme provázáni se zkušenostmi našeho dětství...velmi hluboce...v dobrém i zlém, dopřejme si tedy tento dar rozbalit...v celém potenciálu...a uvolnit se ze závěrů, které jsme o tom (co se nám kdy stalo) udělali.
V otevřené pozornosti se pomocí jemné praxe (meditační, výtvarné, zvukové, somatické...) budeme dotýkat sami sebe tam, kde jsou uloženy velké zdroje naší síly, síly radosti a důvěry v život a naše místo v něm.

Těšíme se na vás na prožitkovém a tvořivém víkendu v Orlických horách, Jarka (Chalupa Záhory https://www.facebook.com/chalupazahory/ ) a Jana (www.innate.cz)

Rezervujte si vaše místo