Tělesný proces Access Consciousness - Aktivace neomezené energie, bohatsví a možností 

  workshop se Zuzkou Gaia,

 v pátek 10. března od 17 do 20h v Rychnově nad Kněžnou 


Tvoříš si hojnost nebo nedostatek?

Jaké by to bylo vytvořit více toho, po čem toužíš?

Kde všude si dáváme hranice a omezení a jaké by to bylo, kdybychom mohli jít až za ně?

Všechny tělesné procesy Access Consciousness umožňují tělům velké změny.Všechny tyto procesy jsou jedinečná energie, která vede k tomu, abychom byli více vědomi a skvělým dalším účinkem je léčení a uzdravování.

A co je po tebe pohodlnější, neznámé nebo to co už znáš?A co kdybychom se tolik nekontrolovali a pustili všechna ta omezení?

A co by se stalo, kdybychom svému tělu a sobě dovolili neomezené .........energie, neomezené bohatství a neomezené možnosti?


Více o tělesných procesech Access Consciousness®:Access tělesné procesy® terapie a kurzy.... přes 50 dalších procesů, při terapii necháme vaše tělo vybrat si ten proces, který je pro něj největším přínosem v tu danou chvíli. 

Co, když vaše tělo ví? Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Praktik jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více lidí vyhledává také Tělesné procesy Access Consciousness®.Dopřejete vašemu tělu tento nezapomenutelný zážitek také?

Kolik lehkosti v životě můžete získat praktikováním procesu?

Tento trénink je přístupný pro každého. Nemusíte mít zkušenosti s Access Consciousness.Po ukončení obdržíte oficiální certifikát o účasti a můžete tento proces provádět v rámci své praxe.

Investice 1 750,- Kč

Děti v doprovodu rodičů účastníků kurzu - 15 let a méně - jsou vítány - je nutné je přihlásit předem a mohou kurz absolvovat zdarma, mládež 16-17 let poloviční cena.

Rezervace přes formulář u lektorky Zuzky: 

Zuzana Gaia Štěpánková, CFMW

+42(0)608327697

zuzanagaia@gmail.comKde:

CENTRUM INNATE (Centrum os.rozvoje, harmonie a zdraví)
www.innate.czPanská 79 (Národní dům, 2.p.)
516 01 Rychnov n.Kn